Een uniek design in de vorm van een hand, voor een hoofdhuidmassage op droog of nat haar. Het drogen van het haar moet ideaal snel zijn en tot een perfect resultaat leiden zonder dat het haar oververhit of uitdroogt. Lees meer..
Een uniek design in de vorm van een hand, voor een hoofdhuidmassage op droog of nat haar. Het drogen van het haar moet ideaal snel zijn en tot een perfect resultaat leiden zonder dat het haar oververhit of uitdroogt.
De grote luchtgaten van de cilinder van Olivia Garden borstels verzekeren een betere luchtstroom. Als resultaat: een sneller en doeltreffender styling.
Kenmerken
Een uniek design in de vorm van een hand, voor een hoofdhuidmassage op droog of nat haar. Het drogen..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen